svf cothen

De Bilt D10 – SVF D3

Op 17 oktober moesten wij van de D3 tegen De Bilt D10, maar omdat ik geblesseerd heb ik niet alles kunnen volgen. Toen de wedstrijd begon werd er na een tijdje al gescoord door De Bilt, 1-0.  Na een tijdje scoorde De Bilt weer, 2-0. tot de rust is er veder niet gescoord dus in de rust was het, 2-0.

Na een goede kans van Deke kreeg hij nog een trap voor zijn enkels waar hij last van had. Toen de wedstrijd bijna klaar was, was er nog een duel tussen Björn en een speler van De Bilt, wat niet echt goed ging en de leider van De Bilt werd zo boos dat de scheidsrechter hem een rode kaart gaf. Veder kan ik goals niet zien want er stonden allemaal mensen voor maar het is 7-1 geworden voor De Bilt. Groetje Kaisa Puik

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.