Liveblog-coronavirus-Foto-Getty-Images-Bewerking-RTV-Oost

Corona protocol en aanvullende regels

Natuurlijk wisten we al een beetje dat er extra maatregelen zouden worden ingevoerd voor het amateurvoetbal. Toch kwamen de restricties van 13 oktober op de persconferentie duidelijk werden gemaakt hard aan. Senioren mogen helemaal niet meer voetballen en de jeugd alleen maar trainen. We hopen dat deze strenge maatregelen uiteindelijk zullen werken en dat we snel weer mogen voetballen en recreƫren zoals we bij S.V.F. gewend zijn.

We hebben alle aanvullende regels nog een keer op een rij gezet. Je kan deze hier terug vinden. De al geldende regels welke in ons corona protocol staan blijven uiteraard ook gewoon van kracht.

Hebben wij verder nieuws, dan hoor je het. Tot dan, let goed op jezelf en elkaar. Enkel samen krijgen we corona onder controle.

Bestuur S.V.F.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.