Co Mocking Lid in de orde van Oranje Nassau

01 May 2024 | Laatste Nieuws

Burgemeester Iris Meerts heeft vrijdag maar liefst vijftien Koninklijke onderscheidingen uitgereikt aan inwoners van Gemeente Wijk bij Duurstede die zich bijzonder en langdurig hebben ingezet voor de samenleving. Eén van die 15, is onze ras SVF-er Co Mocking. Co is onderscheiden tot Lid in de orde van Oranje Nassau. Voor een onderscheiding in deze orde komen personen in aanmerking die zich bijzonder verdienstelijk hebben gemaakt voor de samenleving.

Co, jouw jarenlange inzet is niet onopgemerkt gebleven. Zo ook bij ons… Wij zijn ontzettend blij met jou als vrijwilliger. Namens SVF van harte gefeliciteerd met deze bijzondere onderscheiding.

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy