CDW JO13-4 tegen SVF JO13-3G

27 Oct 2016 | JO13-3, Pupillen

Verslag wedstrijd CDWJO13-4 – SVFJO13-3G zaterdag 22 oktober 2016

Zaterdag moesten we uit spelen bij CDW, maar omdat we niet op de kunstgrasvelden mochten spelen begon de wedstrijd pas om twee uur. Omdat er van ons eigen team een paar spelers niet waren, hadden we twee spelers uit de D1 mee, Jelmer en Tijl.

Het eerste doelpunt voor ons werd gescoord door Jelmer. Later in de eerste helft scoorden we weer,  dit keer door Tijl dus was het 0-2. Na een tijdje scoorde CDW en was het 1-2. Dat was de stand waarmee we de rust in gingen.

Helaas lukte het ons niet om de voorsprong te houden, want na de rust scoorde CDW nog een keer en was het 2-2. Ondanks een paar mooie kansen lukte het niet meer om te scoren. De stand bleef dus gelijk, de eindstand was 2-2.

Ik vond het een leuke wedstrijd.

Groetjes, Kaisa

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy