CDW E7 – SVF E3G

Zaterdag 9 april 2016.  CDW dat is eigenlijk een best moeilijke tegenstander. Maar ja we moeten het leuk houden.

We beginnen met het gewoonlijke warming up. En daarna lummelen.

CDW krijg de aftrap en wij mogen die van na de rust doen.  Als we beginnen krijgen we al snel een doelpunt tegen en daarna weer een doelpunt tegen. Maar dan maakt Wisse een doelpunt woehoe eindelijk denken we dat komt nog wel goed. Er word gefloten voor de rust. En we gaan met 2-1 (voor cdw ) de rust in.

Wij hebben de aftrap  maar die helpt niet zo zeer goed want scoort er nog 4 en dan word er afgefloten . En nee we hebben verloren en ook nog wel met 6-1 . Maar ja we hebben als het goed is wel veel lol gehad. En de penalty’s gaan er goed in.

Groetjes Nova.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.