svf cothen

CDW D6 – SVF D3

Op 26 september moesten wij van de D3 tegen CDW D6. Toen we de wedstrijd begonnen stonden we al gauw achter met 1-0. Vlak daarna scoorde Luuk de 1-1. Het weer hadden we mee en Quinten kon weer keepen na zijn blessure. Daarna scoorde CDW 2-1. Gelijk daarna scoorde Luuk de 2-2. Helaas scoorde CDW weer 3-2. Toen kwam er een corner die Jasper erin kopte 3-3. Daarna scoorde CDW 4-3. En toen schoot Aimee vanaf de 16 de bal over de keeper erin 4-4. Helaas scoorde CDW weer 5-4. En op het einde van de wedstrijd scoorde CDW helaas nog een keer 6-4. Groetjes, Femke van Bemmel.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.