Bunnik ’73 F2 – SVF F2

12 Feb 2016 | Pupillen

Zaterdag 30 januari mochten we eindelijk weer voetballen. Ondanks het slechte weer ging het toch door. Vooral de ouders waren hier blij mee. We mochten om 9 uur aftrappen in Bunnik. We hadden er erg veel zin in. Helaas werd het veld er door de stromende regen niet beter op. Na een instructie van onze trainer begonnen we goed, alleen wilde de bal niet wat wij wilde. Hij bleef steeds halverwege in een plas liggen..

Bunnik had dit vaker meegemaakt denk ik want we kwamen met 3 – 0 achter. Maar gelukkig redde Dustin de eer met een mooi doelpunt eindstand 3 – 1. Lekker gevoetbald, nat tot op onze stoere boxers, snel onder de warme douche en volgende week beter. Groeten Sem.

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy