Brederodes JO13-4 tegen SVF JO13-3G

Zaterdag 25 maart, de zon schijnt. We moesten om half twaalf spelen in Vianen tegen v.v. Brederodes.

We hadden twee leenspeler: Rens en Wessel uit de E1.  Omdat Wisse en Max geblesseerd zijn. Simon stond in het doel. De scheidsrechter was zo’n tien minuten te laat. Na vijf minuten stond het 1-0 voor v.v Brederodes. Na een aantal minuten werd er gescoord door Rens en stond het 1-1. Er waren veel kansen voor SVF en in de 25e minuut werd er door Luuk gescoord dus 1-2.

Helaas in de tweede helft scoorde v.v. Brederodes weer en stond het 2-2. En later scoorde ze weer en stond het 3-2. Daarna werd er niet meer gescoord en was de eindstand 3-2. Helaas verloren maar we waren zeker niet de mindere.

Groetjes Kaisa

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.