Brederodes E4 – SVF E2

27 Oct 2015 | Pupillen

Zaterdag 17 oktober moesten we voetballen tegen Brederodes E4. We begonnen gelijk fel. Kort na de aftrap komt Sam bij het doel en schiet, helaas hield de keeper hem tegen. Dan Thijs voor de keeper, maar ook deze wordt tegen gehouden. We houden constant druk en hebben eigenlijk best goeie kansen. Mocht de tegenstander een poging doen om onze kant op te komen is Ted daar om de bal vakkundig weg te werken. Ook Lars staat zijn mannetje achterin en schiet de ballen weer de andere kant op. En natuurlijk niet te vergeten Liam, die met mooie duiken menige bal wegwerkt. Maar dan ineens is daar toch Brederodes voor het doel en ze schieten hem er in. Dat is even slikken, maar we laten onze koppies niet hangen en gaan er weer voor. En ja hoor, na een mooie opbouw via Duncan die de bal naar Sam speelt, die geeft hem door naar Thijs en die tikt naar Jasper. Die twijfelt niet en schiet hem resoluut in 1-1. Dit is ook de ruststand. Na nieuwe aanwijzigingen van de coaches gaan we de tweede helft in. Maar helaas, het loopt even niet. En voor we het weten staan we achter. Uiteraard proberen we het wel. Maar de tegenstander is net even iets feller, groter of sneller. Thomas probeert nog met diverse trucjes langs de tegenstander te komen en zo Koen in het midden te bereiken, maar het mocht allemaal niet baten. Ook Jasper die nog een paar keer vlak bij de keeper van Brederodes komt lukt het niet om nogmaals te scoren. De eindstand is 4-1 en dat is echt jammer. Zaterdag weer nieuwe kansen. Dit keer tegen Driebergen. Sam Odijk

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy