Balsponsor SVF1 – Oranje Wit 1

22 Sep 2020 | Laatste Nieuws

Balsponsor Administratiekantoor A.N.A van Rooijen

De balsponsor van de wedstrijd SVF 1 tegen Oranje Wit was Administratiekantoor A.N.A. van Rooijen. De wedstrijd werd gespeeld op zaterdag 19 september en werd met 2-2 gelijk gespeeld. Hieronder leest u meer over onze balsponsor.

Hét kantoor voor agrarische ondernemers, MKB’ers en ZZP’ers

Bij Administratiekantoor A.N.A. van Rooijen uit Cothen is uw administratie in goede handen voor nu en in de toekomst. Wij verzorgen de administratie voor agrarische bedrijven en MKB’ers in het Kromme Rijngebied, van Wijk bij Duurstede tot Bunnik en van Zeist tot Schalkwijk. Wij richten ons in het bijzonder op bedrijven uit de agrarische sector, maar ook andere bedrijven kunnen hun administratie aan ons uitbesteden. 

Met onze hulp kunt gewoon doen waar u goed in bent, zonder dat u zich druk hoeft te maken over uw financiële zaken. Neem voor meer informatie een kijkje op de site: www.avanrooijen.nl

Wilt u ook een wedstrijd van SVF balsponsor zijn? Neem dan contact op met Edwin via edwinvanrooijen92@hotmail.com

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy