Balsponsor SVF – Hoograven

17 sep 2015 | SVF 1

Aanstaande zondag speelt SVF 1 thuis tegen Hoograven 1.

Voor deze wedstrijd mogen wij J. Vernooy B.V. als balsponsor verwelkomen !

Het familiebedrijf J. Vernooy B.V. is al ruim 25 jaar een begrip in onze branche. Wij zijn één van de meest gevarieerde bedrijven op ons vakgebied omdat wij buiten ons grote aanbod van nieuwe- en gebruikte bestratingsmaterialen ook leverancier zijn van diverse soorten tuinaarde, zand en grind, tuinhout, tuinverlichting, waterpartijen en diversen v…erhardingsmaterialen. J. Vernooy B.V. is een van de grotere en goedkopere aanbieders van zowel gebruikt- als nieuw gebakken klinkers, betonklinkers en sierbestrating.

 

SVF Webshop

a

Schrijf je hier in voor onze nieuwsbrief

Privacy policy

privacy-policy

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF