Balsponsor Dames van 28 feb. KiaOra Fysiotherapie

01 Mar 2016 | Sponsoren

Onze dames hebben er weer een punt bij, in de spannende wedstrijd tegen Hercules VR1.

Balsponsor van deze wedstrijd: Sandra Achterberg van KiaOra Fysiotherapie.

Zij werkt niet alleen klachtgericht maar ziet vooral de mens in zijn geheel. Zij biedt behandelingen voor je klacht en kan daarnaast verschillende massage vormen bieden om naast het drukke leven ontspanning te bieden of de klacht te verlichten. Bij Kiaora vind je de zorg waar je lichaam om vraagt, een individuele benadering en een luisterend oor. Dat is haar visie en missie; mensen te helpen om te gaan met hun klachten en de klachten te verminderen.

balsponsor dames 28 feb 2

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy