Afsluiting voetbalseizoen JO10-2

13 Jul 2020 | JO10-2

11 juli 2020

Nou, het ‘gebroken’ seizoen ’19-’20 zit er op. Gelukkig aan de ene kant, aan de andere kant jammer.

Het team had nog wel voldoende spirit en zin om verder te gaan, maar ja de vakanties zijn ook in aantocht. Tijd voor rust en ontspanning na de grote Corona break. We hebben zaterdag 11 juli met het team en de ouders het seizoen sportief afgesloten. Met z’n allen in de kano en lekker kanoën op de Kromme Rijn.

JO10-2 kano 11 juli 2020

Daarna een heerlijke lunch bij De Jonge Graaf, bestaande uit een lekkere pannenkoek of patat met een snack. Hierbij werd ook de trainer/leider in het zonnetje gezet.

Het team gaat volledig door naar JO11-2, met 2 nieuwe spelers daaraan toegevoegd. Ook gaan we 8×8 spelen dus we zullen ons voorbereiden op het spelen op een half veld.

We bedanken de sponsors en De Jonge Graaf in het bijzonder voor het organiseren van de gezellige afsluiting. Ook danken we de ouders en onze trouwe fans / toeschouwers die ons in weer en wind hebben aangemoedigd. Iedereen een gezellige en ontspannen vakantie toegewenst en tot ziens bij een hopelijk Corona-vrij nieuw voetbalseizoen!

Robert Otten

JO10-2 kano 11 juli 2020
JO10-2 kano 11 juli 2020

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy