Afsluitavond 20 december

24 Dec 2018 | Laatste Nieuws

Donderdagavond heerlijk de laatste training van 2018 gehad. Daarna met zo´n 90 personen een leuk feestje gebouwd met muziek o.a. uit de jaren zestig. De muziekkeuze van DJ Bob bracht de stemming er al gauw in. Een hapje en een heerlijk glaasje deed de avond omvliegen.

Iedereen, die geholpen hebben, op welke manier dan ook, allemaal hartelijk dank. Het was een gezellige afsluiting van 2018. Allemaal nog prettige feestdagen en een sportief en gezond 2019.  Hopelijk zien wij elkaar weer tijdens de nieuwjaarsreceptie op 6 januari 2019.

Foto´s van deze avond kunt u vinden in het album.

Wim Terwint

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy