Vandaag stond de eerste wedstrijd van het seizoen op het programma, thuis tegen GVVV. Veel nieuwe talenten zijn aan de selectie toegevoegd afkomstig van het voormalige 18+ team. Helaas zat hier geen keeper bij. Gelukkig bood Stijn de Gier zich aan. Die wilde graag een keer met zijn grote neef Martin samen spelen.
De tegenstander was gemiddeld 10 jaar jonger en erg beweeglijk. Ze wisselden zeer veel van posities. Het was even zoeken hoe we dat het beste konden bestrijden. Toen we dat eenmaal door hadden kwamen we zelf aan voetballen toe. Iedereen zat kort op zijn tegenstander en vocht felle duels uit. De eerste kansen kwamen en Roel testte de keeper een paar keer van afstand. Stijn drukte zijn stempel op de wedstrijd door vele hoge ballen weg te plukken en bij een corner een knappe redding op de lijn te verrichten. Aan de andere kant kreeg Cas bij een afvallende bal bij een corner op het randje van de 16 laag in de hoek raak te schieten. Hij liet de keeper kansloos! 1-0 was uiteindelijk ook de ruststand.
In de tweede helft werden spitsen Kees en Toon in het veld gebracht. Beiden strijden om het felbegeerde shirtje met nummer 9. Daarvoor moeten ze wel goals leveren. Toon staat al enkele wedstrijden droog en Kees komt net terug van zijn vakantie. Ondanks meerdere goede acties van Toon lukte het hem niet om te scoren. Kees daarentegen scoorde de 2-0. Dat was een fijne marge met nog zo’n 30 minuten te spelen. Het spel golfde op en neer maar tot echt grote kansen leidde het niet meer. Het belang van een brede selectie werd wel duidelijk. De intensiteit van de wedstrijd eiste zijn tol bij meerdere spelers en we hadden onze wisselspelers hard nodig.
Eindstand 2-0, een mooie start van de competitie met deze knappe overwinning op een goede tegenstander!
Het kan weleens een mooi seizoen gaan worden!