svf cothen

SVF JO13-3G tegen Odijk JO13-2

Zaterdag 1 april moesten we tegen Odijk. Daar hadden we een paar weken geleden van gewonnen.

Na 5 minuten hadden we een ongelukkige handsbal. Dus een penalty tegen. 0-1. Bram Vernooij kwam voor ons keepen, omdat Max geblesseerd is. Max zat wel op de tribune om ons aan te moedigen. Bram houdt 2 ballen tegen. Wisse gaat als een speer en scoorde 1-1!! Rust.

Helaas al snel 1-2 en 1-3. En Luuk scoorde 2-3! Weer een penalty voor Odijk 2-4. Daarna scoorde Odijk nog 2 keer en werd het uiteindelijk 2-6. Na afloop hadden we in de kleedkamer nog een verrassing voor Max! We hopen dat hij snel weer mee kan doen! Bram, bedankt voor het keepen!

Groetjes van Bas Vernooij.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.