S.V.F. is de leukste vereniging !

13 Oct 2015 | Laatste Nieuws

Alle stemmen zijn geteld en de eindstand van de Verkiezing van de Leukste Sportvereniging is bekend:  SVF is als leukste uit de buis gekomen !

Bedankt beste stemmers dat jullie ons tot leukste vereniging van de gemeente Wijk bij Duurstede hebben gekozen !

Gemeentewinnaars worden gehuldigd op feestelijke Award Uitreiking
Op 7 december 2015 vindt de feestelijke Award Uitreiking plaats in het prachtige Hotel Thermen Bussloo in Apeldoorn. Voor het eerst worden daar alle gemeentewinnaars gehuldigd op het podium. Op deze schitterende locatie worden tevens de nummer 1, 2 en 3 van iedere provincie bekend gemaakt. Daarbij wordt onthuld welke sportvereniging de landelijke winnaar is en wie de Creativiteit Awards hebben gewonnen.

 

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy