Kinderloop voor Hoop

20 Apr 2016 | Laatste Nieuws

KinderLoop voor Hoop Cothen

Op 21&22 mei 2016 zal er een SamenLoop voor Hoop plaatsvinden op het SVF-terrein in Cothen.  SamenLoop voor Hoop is een lokaal wandelevenement om geld in te zamelen voor KWF Kankerbestrijding. 24 uur lang lopen teamleden afwisselend op een parcours. Deze estafette staat symbool voor de voortdurende strijd tegen kanker.

Voor kinderen is er een speciale “kidsloop” .  Oudere jeugd, A-en B-spelers, kunnen ook als begeleider van een groep meelopen. Wil je een groep begeleiden geef dat even door aan de leider van je team of neem contact op met Claudia Klein

De KinderLoop is een korte versie van de SamenLoop, er wordt 24 minuten gelopen. De start is zondag 22 mei om 10.00 uur. Alle jonge deelnemers krijgen bij de start een origineel paars SamenLoop t-shirt.

Een inschrijfformulier voor de KinderLoop kun je hier downloaden.

Ook zijn er speciaal voor deze Kinderloop kleurplaten ontworpen,  deze kun je ophalen in de toezichtruimte bij Joop.

Het inschrijfformulier en de kleurplaten kunnen worden ingeleverd bij de inleverpunten in Cothen (Spar Laros), Langbroek (Versmarkt) en Wijk bij Duurstede (Jumbo De Heul). Daar staat een paarse “Samenloop voor hoop” box waar ze in kunnen.

Klik hier om een filmpje over de Kinderloop te bekijken.

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy