Inning contributies 1e halfjaar 2017

De contributies voor het 1e halfjaar 2017 worden volgens planning automatisch geïncasseerd rond  donderdag 23 februari 2017. Wij verzoeken u hiermee rekening te houden.

Rond dezelfde periode zal aan de leden die de contributie niet via een automatische incasso laten innen een nota worden aangeboden. Wij verzoeken deze leden de nota via internetbankieren over te maken.

Tenslotte nog een oproep aan de leden die over het 2e halfjaar 2016 nog (een deel van de ) contributie moeten betalen. Vriendelijk verzoek om dit bedrag alsnog over te maken. De vereniging rekent op uw bijdrage.

Namens SVF dank ik u van harte voor uw medewerking.

Vriendelijke groet,
Arnold Zadelberg
Penningmeester
E-mail: penningmeester@svfcothen.nl

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.