Lintire BV balsponsor SVF – Schalkwijk

05 Oct 2015 | Laatste Nieuws

Balsponsor SVF – Schalwijk :  Lintire BV

lintire kl

Lintire is groothandel in gebruikte personenwagen banden. Aan Lintire b.v. kunt U het mileutechnisch verantwoord inzamelen/ sorteren en verwerken van versleten personen autobanden overlaten. Lintire is gecertificeerd door de Vereniging Band en Milieu, is een VACO erkend banden inzamelingsbedrijf, heeft het ISO 9002 certificaat en de Belgiesche/Duitse certificeringen Recytire en TÜV.

Na inzameling volgt het keur/sorteerproces, de goedgekeurde banden worden vanuit het magazijn wereldwijd voor direct hergebruik of als karkas voor bandenvernieuwing geëxporteerd.De afgekeurde banden worden via het transportsysteem direct de shredders van de recycling afdeling ingevoerd en verwerkt tot chips; voor hoogwaardige herverwerking tot rubbergranulaat of voor inzet als secondaire brandstof bij de produktie van cement.

balsponsor 4 okt 2015 kl

 

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy